O mnie

Moje doświadczenia z komputerami sięgają wczesnego dzieciństwa, głównie za przyczyna wychowania się pośród komputerów i programów oraz u boku ojca informatyka. Niemniej komputery to nie jedyna pasja, jaką w sobie odkryłem. Niebywała przygoda z hipiką zakrzewiła  w  mojej osobie niezwykła wrażliwość, jak również nauczyła odpowiedzialności.

Kontynuacją rozwoju własnej osobowości było zamiłowanie do modeli samochodów, które zaowocowało pozyskaniem cierpliwości i dokładności. Pierwszy sukces – vive mistrzostwo Polski Juniorów utwierdziło mnie w słuszności i determinacji w dążeniu do założonych sobie celów życiowych.

Biorąc przykład z największego autorytetu, jakim był dla mnie Ojciec, wybrałem informatykę. Podążając za zainteresowaniem grafiką i tworzeniem stron internetowych nadal trwam w swej pasji i rozwijam swoje umiejętności. Efekty dotychczasowych osiągnięć i nabytych umiejętności prezentuje moja strona internetowa, aczkolwiek to jedynie skromny wycinek, tego czym się zajmuję z pełnym zaangażowaniem i sercem pasjonata.

Zapraszam na moją stronę.

Mam nadzieje, że to moje portfolio wykonanych stron internetowych, zainteresuje was i zaowocuje kontaktem ze mną.

Projektowanie Stron WWWStrony InternetoweTworzenie stron internetowych